Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja  - A1 Energies Energia odnawialna dla Twojego domu - A1Energies

Rekuperacja

JAK TO DZIAŁA?

 

W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną (przy odpowiednim zaplanowaniu poboru) koszty potrzebnej energii mogą zostać ograniczone do minimum.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wszelkich informacji na temat oferowanych produktów i usług.

W pierwszej kolejności wyjaśnijmy sobie co to jest rekuperacja oraz jakie sa jej zalety. Oczywiście o wadach też należy wspomnieć.

 

Rekuperacja jest to po prostu wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Dzięki niej możemy w każdym pomieszczeniu uzyskać świeże, filtrowane powietrze bez konieczności otwierania okien. Rekuperator oprócz pobierania powietrza z zewnątrz i jego filtrowaniu usuwa z domu powietrze z powstałymi zanieczyszczeniami odzyskując energię cieplną.  Odzyskana energia oszczędza dalsze ogrzewanie. Ciekawostka jest fakt, że dom posiadający najwyższą klasę energetyczną traci najwięcej energii przez kominy! Dlatego też zastosowanie rekuperatora wpływa na duże oszczędności w ogrzewaniu. 

Zaletami rekuperacji jest: Niski poziomo CO2 , Świeże powietrze bez strat energetycznych, W nawiewanym powietrzu nie ma kurzu i pyłu, jest możliwość dodatkowego oczyszczania powietrza dzięki zastosowaniu dedykowanych filtrów, brak much i komarów , oszczędności na ogrzewaniu.

 

Wadami rekuperacji to w największym stopniu zakup czy też wymiana filtra.

Oszczędność

Świeże powietrze

Niski poziom CO2

Oszczędność

Świeże powietrze

Niski poziom CO2

Baza wiedzy:

Oferta:

Twój e-mail:

Telefon

Treść wiadomości:

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez A1 Energies sp. z.o.o. znajdującą się poniżej i wyrażam zgodę na kontakt zwrotny.

Akceptuje

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Panele fotowoltaiczne