Panele fotowoltaiczne

Sprawdź nas w Google!

5/5 - 16 opinii!

A1 Energies

Ewa Brzezińska

OPINIE GOOGLE

Firma A1-Energies Sp. z o.o., zakładała u mnie klimatyzację z funkcją grzania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu pracy i wykonanej usługi. Natomiast Pan Krzysztof Krakowiak same plusy, sympatyczny, życzliwy, uczynny i konkretny. Serdecznie Polecam

Adam Szlędak

Mega pozytyw. Bardzo sprawna ekipa. W kilka godzin miałem gotową całą instalację fotowoltaiczną . Gorąco polecam.

Marta Jędrzejewska

Bardzo profesjonalne i terminowe podejście do klienta, firma godna polecenia.

Grzegorz Chmiel

Profesjonalnie i terminowo. Jeżeli Fotowoltaika to tylko z A1 Energies.

O A1ENERGIES W LICZBACH

0

Wykonanych instalacji fotowoltaicznych

0

Zmontowanych paneli

0

Ilość wygenerowanej mocy w kpw

CERTYFIKATY

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się Sprzedażą, Projektowaniem, Montażem oraz Serwisowaniem instalacji fotowoltaicznej, klimatyzacyjnej, pomp ciepła oraz rekuperacji 

Oferujemy”

 

  • instalacje fotowoltaiczne każdej mocy w systemach On-Grid i Off-Grid montowane na konstrukcjach dachowych i naziemnych z produktów najwyższej jakości, renomowanych firm i partnerów handlowych, objętych polską i europejską gwarancją producenta.

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają w znacznym stopniu zmniejszyć pobór energii elektrycznej z sieci a co za tym idzie znacząco obniżyć rachunki za prąd. Przyczyniają się również do ochrony środowiska dzięki redukcji emisji gazów cieplarnianych wytwarzanych przez konwencjonalne elektrownie.

Oferowane przez nas instalacje solarne są niezwodne, bezawaryjne i posłużą długie lata. Ich poszczególne elementy objęte są 10, a nawet 25 letnią gwarancją.

 

  • Instalacje klimatyzacyjne, pompy ciepła, rekuperacja. Wykorzystujmy najlepsze komponenty światowych liderów. 

Dostarczamy usługi monterskie realizowane przez naszych współpracowników, których doświadczenie sięga 21 lat.

NASZE REALIZACJE

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz montażu małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Udzielamy również pomocy w zakresie uzyskania dotacji, dopłat unijnych oraz wspieramy w procesie uzyskania źródeł finansowania ENERGIA Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ W ZASIĘGU RĘKI Energia słoneczna to przede wszystkim ekologiczne źródło energii, które coraz efektywniej potrafimy wykorzystywać. Cechuje nas niezwykła dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do każdej instalacji. Niezmiennie od początku działalności firmy staramy się promować proekologiczną postawę wśród Polaków. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz montażu małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Udzielamy również pomocy w zakresie uzyskania dotacji oraz dopłat unijnych, jak również wspieramy w uzyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania.

Umów konsultację

Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja  - A1 Energies Energia odnawialna dla Twojego domu - A1Energies

KONSULTACJA