Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja  - A1 Energies Energia odnawialna dla Twojego domu - A1Energies

Umów konsultację

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz montażu małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Udzielamy również pomocy w zakresie uzyskania dotacji, dopłat unijnych oraz wspieramy w procesie uzyskania źródeł finansowania ENERGIA Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ W ZASIĘGU RĘKI Energia słoneczna to przede wszystkim ekologiczne źródło energii, które coraz efektywniej potrafimy wykorzystywać. Cechuje nas niezwykła dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do każdej instalacji. Niezmiennie od początku działalności firmy staramy się promować proekologiczną postawę wśród Polaków. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz montażu małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Udzielamy również pomocy w zakresie uzyskania dotacji oraz dopłat unijnych, jak również wspieramy w uzyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania.

NASZE REALIZACJE

Jesteśmy firmą zajmującą się Sprzedażą, Projektowaniem, Montażem oraz Serwisowaniem instalacji fotowoltaicznej, klimatyzacyjnej, pomp ciepła oraz rekuperacji 

Oferujemy”

 

  • instalacje fotowoltaiczne każdej mocy w systemach On-Grid i Off-Grid montowane na konstrukcjach dachowych i naziemnych z produktów najwyższej jakości, renomowanych firm i partnerów handlowych, objętych polską i europejską gwarancją producenta.

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają w znacznym stopniu zmniejszyć pobór energii elektrycznej z sieci a co za tym idzie znacząco obniżyć rachunki za prąd. Przyczyniają się również do ochrony środowiska dzięki redukcji emisji gazów cieplarnianych wytwarzanych przez konwencjonalne elektrownie.

Oferowane przez nas instalacje solarne są niezwodne, bezawaryjne i posłużą długie lata. Ich poszczególne elementy objęte są 10, a nawet 25 letnią gwarancją.

 

  • Instalacje klimatyzacyjne, pompy ciepła, rekuperacja. Wykorzystujmy najlepsze komponenty światowych liderów. 

Dostarczamy usługi monterskie realizowane przez naszych współpracowników, których doświadczenie sięga 21 lat.

O NAS

CERTYFIKATY

Ilość wygenerowanej mocy w kpw

0

Zmontowanych paneli

0

Wykonanych instalacji fotowoltaicznych

0

O A1ENERGIES W LICZBACH

Profesjonalnie i terminowo. Jeżeli Fotowoltaika to tylko z A1 Energies.

Grzegorz Chmiel

Bardzo profesjonalne i terminowe podejście do klienta, firma godna polecenia.

Marta Jędrzejewska

Mega pozytyw. Bardzo sprawna ekipa. W kilka godzin miałem gotową całą instalację fotowoltaiczną . Gorąco polecam.

Adam Szlędak

Firma A1-Energies Sp. z o.o., zakładała u mnie klimatyzację z funkcją grzania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu pracy i wykonanej usługi. Natomiast Pan Krzysztof Krakowiak same plusy, sympatyczny, życzliwy, uczynny i konkretny. Serdecznie Polecam

OPINIE GOOGLE

Ewa Brzezińska

A1 Energies

5/5 - 16 opinii!

Sprawdź nas w Google!

Panele fotowoltaiczne