Twój e-mail:

Telefon

Treść wiadomości:

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez A1 Energies sp. z.o.o. znajdującą się na dole strony i wyrażam zgodę na kontakt zwrotny.

Akceptuje

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

JAK TO DZIAŁA?

 

Instalacja za pomocą paneli fotowoltaicznych wytwarza prąd stały o napięciu uzależnionym od intensywności i promieniowania słonecznego. Za pomocą inwertera jedno lub trójfazowego jest on przekształcony na prąd przemienny o parametrach zgodnych z siecią elektroenergetyczną umożliwiając zasilanie urządzeń w gospodarstwie domowym. Najczęściej stosowane są instalacje typu ON-GRID podłączone bezpośrednio do istniejącej sieci elektrycznej. W tego typu systemach w pierwszej kolejności wytwarzana energia jest wykorzystywana na potrzeby własne a nadwyżka jest sprzedawana zakładowi energetycznemu.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne każdej mocy w systemach On-Grid i Off-Grid montowane na konstrukcjach dachowych i naziemnych z produktów najwyższej jakości, renomowanych firm i partnerów handlowych, objętych polską i europejską gwarancją producenta.

 

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają w znacznym stopniu zmniejszyć pobór energii elektrycznej z sieci a co za tym idzie znacząco obniżyć rachunki za prąd. Przyczyniają się również do ochrony środowiska dzięki redukcji emisji gazów cieplarnianych wytwarzanych przez konwencjonalne elektrownie.

 

Oferowane przez nas instalacje solarne są niezawodne, bezawaryjne i wieloletnią gwarancją. Ich poszczególne elementy objęte są 10, a nawet 25 letnią gwarancją.

Oferta:

Baza wiedzy:

Oszczędności w budżecie domowym

Niezależność

Brak podwyżek prądu

Komfort

Bezobsługowy system

Ograniczenie emisji CO2

Fotowoltaika

Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja  - A1 Energies Energia odnawialna dla Twojego domu - A1Energies

KONSULTACJA