Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja  - A1 Energies Energia odnawialna dla Twojego domu - A1Energies

Jak działa pompa ciepła?

 

Instalacja za pomocą procesów fizycznych, pobiera ciepło z zewnątrz i następnie za pomocą specjalnego urządzenia przekazuje ciepło do jednostki centralnej, która może ogrzewać wodę w zbiorniku głównym albo ogrzewać powietrze wewnątrz pomieszczeń.

Zmniejszenie rachunku za ogrzewanie

Dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych

Odciążenie głównego źródła zasilania

Kiedy chcemy wymienić "kopciucha"

Jeśli nie chcemy używać innych surowców - węgla, groszku, drewna

Baza wiedzy:

Oferta:

Proste zarządzanie w nowoczesnym gospodarstwie!

 

Nowoczesne gospodarstwo posiada możliwość ogrzewania w mroźne dni, a także chłodzenia podczas upałów, a to właśnie zapewniają pompy ciepła przy bardzo prostej obsłudze.

Technologia przyjazna planecie!

 

Bardzo ważnym czynnikiem jest brak generowania spalin, a także emisji szkodliwych substancji. Wybierając to rozwiązanie przyczyniamy się do poprawy czystości i jakości powietrza.

Realizacje

Zapytaj o dofinansowanie

Jest nam niezmiernie miło gościć Ciebie na stronie poświęconej pompie ciepła.

 

Planując budowę domu lub modernizację obecnego systemu grzewczego warto pomyśleć nad instalacją pompy ciepła. Daje to poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a także możliwość lepszego zagospodarowania powierzchni domu, gdyż nie musimy posiadać standardowego komina. Ma to również wpływ na mniejsze nakłady finansowe!

 

Obecnie obowiązuje program CZYSTE POWIETRZE", 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki dofinansowania, w której znajdziesz odpowiednie linki na strony rządowe oraz więcej szczegół. Skorzystanie z obowiązujących programów powoduje znaczące obniżenie kosztu zakupu POMPY CIEPŁA wraz z montażem.

Na każdym etapie wspieramy naszych klientów w pozyskaniu dofinansowania – mamy skuteczność na poziomie 99%.


Dla zobrazowania kosztów przedstawiamy szacunkowe koszty jakie zostaną poniesione przez gospodarstwo domowe przy zakupie instalacji 8 kW 

(pozostałe koszty pokrywa program „CZYSTE POWIETRZE”):


1. Dla gospodarstw z najwyższym poziomem dofinansowania     – zapłacisz 33 000,00 zł brutto     1 500,00 zł brutto
2. Dla gospodarstw o podwyższonym poziomie dofinansowania – 33 000,00 zł brutto  8 000,00 zł brutto
3. Dla gospodarstw o podstawowym poziomie dofinansowania   – 33 000,00 zł brutto  15 800,00 zł brutto
(ceny dla marki: YORK,)

Nasi Doradcy Techniczni, dokonają dokładnych  wyliczeń aby odpowiednio zwymiarować wielkość POMPY CIEPŁA, która będzie spełniać Państwa oczekiwania i za to nie pobieramy żadnych opłat.


W naszej ofercie znajdziesz pompy znanych producentów jak: Mitsubishi, Fujitsu, Panasonic, Toshiba Atlantic.


Zapraszamy do złożenia zapytania na niezobowiązującą wycenę instalacji poprzez przycisk "Zapytaj o ofertę". Zapytaj również o inne dofinansowania.

 

 

 

Zadzwoń po bezpłatne informacje: Tel: 516-925-155

 

 

Pompy ciepła montaż i serwis - A1Energies. Skorzystaj z programu "CZYSTE POWIETRZE"

Dla domu i biura

Pompy ciepła Piaseczno - A1Energies

Opieka posprzedażowa

Bezpieczeństwo gwarancyjne

Możliwość dogodnego finansowania

Montaż

Dobór najlepszego rozwiązania

Kompleksowa obsługa

 

Najważniejszym czynnikiem satysfakcji oraz profesjonalizmu jest dobór odpowiedniej pompy ciepła zapewniającej wydolność pracy odpowiadającej na  zapotrzebowanie gospodarstwa. W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań, wraz z przejrzystymi i dogodnymi warunkami finansowania.

Satysfakcja i komfort użytkowania! 

 

Użytkownicy posiadają pełną kontrolę nad zużyciem energii elektrycznej, to kolejny czynnik wpływający na komfort użytkowania. Na satysfakcje z wykonanej inwestycji wpływa łatwość w zarządzaniu pracą pompy ciepła, oszczędność czasu, a także pieniędzy. 

Szybki, prosty i bezinwazyjny montaż!

 

Przebieg montażu zależy od rodzaju pompy ciepła. Nasi specjaliści posiadają kompetencje oraz kwalifikacje do montażu pomp ciepła. Zakup pompy ciepła wraz z montażem obniża koszt inwestycji, dlatego kompleksowo obsługujemy naszych klientów, aby nie musieli zlecać kolejnych prac innym podwykonawcom.

Kto powinien pomyśleć o instalacji pompy ciepła?

Rodzaje pomp ciepła:

Wykorzystanie ciepła z GRUNTU

 

Pobieranie zawsze dodatniej temperatury z ziemi.

Wykorzystanie energii z WODY

 

Pobieranie ciepła z wody głębinowej i oddanie do wnętrza.

Wykorzystanie energii z POWIETRZA

 

Najbardziej popularny, łatwa instalacja, wysoka wydajność.

Jeśli nie mamy gazu ziemnego

Pompa ciepła ‒ czy to się opłaca?

Na czym polega działanie pompy ciepła ?

Pompa ciepła jest obecnie z najtańszych, a przy tych najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań do zaspokajania potrzeb grzewczych domu. Dobrej jakości pompy ciepła cechują się klasą efektywności w zakresie od 3,5 do 5,5. Oznacza to, że z 1 kWh pobranej energii pompa oddaje do układu grzewczego domu odpowiednio 3,5 - 5,5 kWh energii cieplnej.

Opłacalnym rozwiązaniem, zwłaszcza w obliczu rosnących nieustannie cen prądu, jest połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną.  

Pompa wykorzystuje powietrze z zewnątrz, które dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu wytwarza ciepło użytkowe, które wykorzystamy do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

 

W układzie wzrasta ciśnienie i temperatura, dzięki sprężarce czynnik zmienia postać na gazową, a następnie trafia do skraplacza, gdzie oddaje ciepło do instalacji. Po tym, czynnik w stanie ciekłym przechodzi przez zawór rozprężny, gdzie następuje spadek ciśnienia i temperatury i cykl rozpoczyna się ponownie

Ile energii elektrycznej będzie pobierała pompa ciepła?

Jaką moc powinna mieć pompa do mojego budynku?

Całkowite zużycie energetyczne danej pompy zależy od jej mocy oraz warunków atmosferycznych.

Znając już wartość współczynnika SCOP i zapotrzebowanie na ciepło budynku, można obliczyć, ile prądu zużywa pompa ciepła na ogrzewanie budynku i przygotowywanie c.w.u. Do obliczenia zużycia prądu służy prosty wzór: użycie energii elektrycznej = zapotrzebowanie na ciepło budynku / SCOP. Następnie mnożąc zużycie energii przez koszt 1 kW, uzyskamy szacowany koszt ogrzewania pompą ciepła.

Pompę ciepłą dopiero się do warunków technicznych budynku. Najczęściej w domach jednorodzinnych instaluje się pompy o mocy około 10 kW. Jednak powinno się ją dokładniej dopasować do potrzeb cieplnych budynku niż robi się to z innymi źródłami ciepła. Najważniejsza jest specyfika cieplna nieruchomości ewentualne szereg informacji na temat obiektu(pow. użytkowa, rodzaj i grubość ocieplenia itp.). Na podstawie tych informacji dobieramy moc urządzenia.

Najczęściej zadawane pytania:

Dla Ciebie, dla rodziny, dla planety!

Oszczędne rozwiązanie!

 

Pompy ciepła charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Dodatkowo nie musimy martwić się o opał, rozpalanie pieca czy jego czyszczenie, dlatego oszczędzimy też czas!

Bezpieczeństwo dla Twojego domu i środowiska!

 

Decydując się na instalację pompy ciepła decydujesz się na bezpieczne rozwiązanie, które nie grozi wybuchem. Korzystane z pompy ciepła zapobiega wytwarzaniu spalin do atmosfery.

Skontaktuj się ze specjalistą!

Twój e-mail:
Numer telefonu
Gdzie będzie instalacja?
Dom
Biuro
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Klimatyzacja piaseczno
Klimatyzacja piaseczno

E-mail: bok@a1energies.pl

 

Tel: 516-925-155

Masz pytania? Napisz!

Zadzwoń

Panele fotowoltaiczne