Panele fotowoltaiczne

Zadzwoń

Masz pytania? Napisz!

E-mail: bok@a1energies.pl

 

Tel: 516-920-911

Klimatyzacja piaseczno
Klimatyzacja piaseczno
Twój e-mail:
Numer telefonu
Gdzie będzie instalacja?
Dom
Biuro
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze specjalistą!

Bezpieczeństwo dla Twojego domu i środowiska!

 

Decydując się na instalację pompy ciepła decydujesz się na bezpieczne rozwiązanie, które nie grozi wybuchem. Korzystane z pompy ciepła zapobiega wytwarzaniu spalin do atmosfery.

Oszczędne rozwiązanie!

 

Pompy ciepła charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Dodatkowo nie musimy martwić się o opał, rozpalanie pieca czy jego czyszczenie, dlatego oszczędzimy też czas!

Dla Ciebie, dla rodziny, dla planety!

Najczęściej zadawane pytania:

Pompę ciepłą dopiero się do warunków technicznych budynku. Najczęściej w domach jednorodzinnych instaluje się pompy o mocy około 10 kW. Jednak powinno się ją dokładniej dopasować do potrzeb cieplnych budynku niż robi się to z innymi źródłami ciepła. Najważniejsza jest specyfika cieplna nieruchomości ewentualne szereg informacji na temat obiektu(pow. użytkowa, rodzaj i grubość ocieplenia itp.). Na podstawie tych informacji dobieramy moc urządzenia.

Całkowite zużycie energetyczne danej pompy zależy od jej mocy oraz warunków atmosferycznych.

Znając już wartość współczynnika SCOP i zapotrzebowanie na ciepło budynku, można obliczyć, ile prądu zużywa pompa ciepła na ogrzewanie budynku i przygotowywanie c.w.u. Do obliczenia zużycia prądu służy prosty wzór: użycie energii elektrycznej = zapotrzebowanie na ciepło budynku / SCOP. Następnie mnożąc zużycie energii przez koszt 1 kW, uzyskamy szacowany koszt ogrzewania pompą ciepła.

Jaką moc powinna mieć pompa do mojego budynku?

Ile energii elektrycznej będzie pobierała pompa ciepła?

Pompa wykorzystuje powietrze z zewnątrz, które dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu wytwarza ciepło użytkowe, które wykorzystamy do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

 

W układzie wzrasta ciśnienie i temperatura, dzięki sprężarce czynnik zmienia postać na gazową, a następnie trafia do skraplacza, gdzie oddaje ciepło do instalacji. Po tym, czynnik w stanie ciekłym przechodzi przez zawór rozprężny, gdzie następuje spadek ciśnienia i temperatury i cykl rozpoczyna się ponownie

Pompa ciepła jest obecnie z najtańszych, a przy tych najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań do zaspokajania potrzeb grzewczych domu. Dobrej jakości pompy ciepła cechują się klasą efektywności w zakresie od 3,5 do 5,5. Oznacza to, że z 1 kWh pobranej energii pompa oddaje do układu grzewczego domu odpowiednio 3,5 - 5,5 kWh energii cieplnej.

Opłacalnym rozwiązaniem, zwłaszcza w obliczu rosnących nieustannie cen prądu, jest połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną.  

Na czym polega działanie pompy ciepła ?

Pompa ciepła ‒ czy to się opłaca?

Jeśli nie mamy gazu ziemnego

Wykorzystanie energii z POWIETRZA

 

Najbardziej popularny, łatwa instalacja, wysoka wydajność.

Wykorzystanie energii z WODY

 

Pobieranie ciepła z wody głębinowej i oddanie do wnętrza.

Wykorzystanie ciepła z GRUNTU

 

Pobieranie zawsze dodatniej temperatury z ziemi.

Rodzaje pomp ciepła:

Kto powinien pomyśleć o instalacji pompy ciepła?

Szybki, prosty i bezinwazyjny montaż!

 

Przebieg montażu zależy od rodzaju pompy ciepła. Nasi specjaliści posiadają kompetencje oraz kwalifikacje do montażu pomp ciepła. Zakup pompy ciepła wraz z montażem obniża koszt inwestycji, dlatego kompleksowo obsługujemy naszych klientów, aby nie musieli zlecać kolejnych prac innym podwykonawcom.

Satysfakcja i komfort użytkowania! 

 

Użytkownicy posiadają pełną kontrolę nad zużyciem energii elektrycznej, to kolejny czynnik wpływający na komfort użytkowania. Na satysfakcje z wykonanej inwestycji wpływa łatwość w zarządzaniu pracą pompy ciepła, oszczędność czasu, a także pieniędzy. 

Kompleksowa obsługa

 

Najważniejszym czynnikiem satysfakcji oraz profesjonalizmu jest dobór odpowiedniej pompy ciepła zapewniającej wydolność pracy odpowiadającej na  zapotrzebowanie gospodarstwa. W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań, wraz z przejrzystymi i dogodnymi warunkami finansowania.

Dobór najlepszego rozwiązania

Montaż

Możliwość dogodnego finansowania

Bezpieczeństwo gwarancyjne

Opieka posprzedażowa

Pompy ciepła Piaseczno - A1Energies

Dla domu i biura

Pompy ciepła Piaseczno, montaż i serwis - A1Energies

Planując budowę domu lub modernizację obecnego systemu grzewczego warto pomyśleć nad instalacją pompy ciepła. Daje to poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, a także możliwość lepszego zagospodarowania powierzchni domu, gdyż nie musimy posiadać standardowego komina. Ma to również wpływ na mniejsze nakłady finansowe!

Zapytaj o ofertę

Realizacje

Technologia przyjazna planecie!

 

Bardzo ważnym czynnikiem jest brak generowania spalin, a także emisji szkodliwych substancji. Wybierając to rozwiązanie przyczyniamy się do poprawy czystości i jakości powietrza.

Proste zarządzanie w nowoczesnym gospodarstwie!

 

Nowoczesne gospodarstwo posiada możliwość ogrzewania w mroźne dni, a także chłodzenia podczas upałów, a to właśnie zapewniają pompy ciepła przy bardzo prostej obsłudze.

Oferta:

Baza wiedzy:

Jeśli nie chcemy używać innych surowców - węgla, groszku, drewna

Kiedy chcemy wymienić "kopciucha"

Odciążenie głównego źródła zasilania

Dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych

Zmniejszenie rachunku za ogrzewanie

Jak działa pompa ciepła?

 

Instalacja za pomocą procesów fizycznych, pobiera ciepło z zewnątrz i następnie za pomocą specjalnego urządzenia przekazuje ciepło do jednostki centralnej, która może ogrzewać wodę w zbiorniku głównym albo ogrzewać powietrze wewnątrz pomieszczeń.

Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja  - A1 Energies Energia odnawialna dla Twojego domu - A1Energies

KONSULTACJA